معرفی همایش

صفحه اصلی > معرفی همایش

سمینار "تازه های آموزشی تالاسمی" توسط مرکز تحقیقات هماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری و مشارکت مستقیم انجمن هماتولوژی اروپا (EHA)، انجمن خون و سرطان کودکان ایران و امور بیماری های خاص وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت 1397 در هتل چمران شیراز برگزار می گردد.

سعی بر این است که جنبه های بالینی بیماری تالاسمی در مواردی مثل انتخاب نوع درمان، کنترل عوارض بیماری و مدیریت موارد نادر و پیچیده توسط اساتید برجسته خارجی و داخلی مطرح گردد تا جدیدترین یافته ها و نتایج تحقیقات مرتبط به بحث گذاشته شود. همچنین در هر پانل موارد بیمار معرفی می گردد تا موضوعات آن پانل به طور تجربی نیز یررسی و تحلیل شود. در انتهای هر پانل نیز موارد جدید بیمار جهت ارزیابی شرکت کنندگان گرامی مطرح و مورد آزمون قرار می گیرد.

این سمینار 2 روزه فرصتی را برای کلیه گروههای هدف فراهم می کند تا در کنار هم و در حضور اساتید مجرب در زمینه بیماری تالاسمی، دانش خود را به چالش بکشند و تجارب خود را مخصوصا در موارد نادر در اختیار همکاران محترم بگذارند.

امید است این سمینار با حضور فعال همکاران ارجمند به صورت پیشرفته و پربار برگزار گردد و بازدید از باغهای زیبا و اماکن تاریخی شیراز، لحظات و خاطرات شیرینی را برای ایشان رقم بزند.